DESTEK HİZMETLER - Zafer Koleji

DESTEK HİZMETLER

Yemek Hizmetleri

Tüm yemekler ana mutfağımızda, alanında sertifikalı ve eğitimli aşçılar tarafından hazırlanır. İsteyen öğrenciler öğle yemeği imkanından faydalanabilirken istemeyenler ise alakart restorandan yararlanabilirler.

Ulaşım Hizmetleri

Öğrencilerimizin okula ulaşımı özel bir servis şirketi tarafından sağlanır.

Sağlık Hizmetleri

Okulumuzda tam zamanlı revir ve hemşire bulunur. Okul hemşiremiz gün boyunca, rahatsızlanan öğrencilere gerekli müdahalede bulunarak tedavilerini yapar. Eğitim sürecinde, öğrencilere ilaç verilmesi gereken durumlarda ilaç, okul hemşiresi tarafından veli tarafından iletilen dilekçe doğrultusunda verilir. 

Güvenlik Hizmetleri

Okulumuzda, 24 saat görev yapan güvenlik görevlileri ve elektronik gözlem araçları bulunur.Öğrencilerimizin, çalışanlarımızın ve kurumumuzu ziyaret edenlerin güvenliği bizim için son derece önemlidir. Öğrencilerimizden ve velilerimizden, güvenlik kurallarımıza ve güvenlik birimi çalışanlarımızın uyarılarına önem vermeleri beklenir.

Temizlik Hizmetleri

Okulumuzda temizlik hizmeti ve bahçe bakımı okulumuzun kadrolu personeli tarafından yapılır. Okulun temizliği ve hijyeni günlük olarak kontrollü bir şekilde yürütülür.