İnsan Kaynakları Politikamız - Zafer Koleji

İnsan Kaynakları Politikamız

Zafer Koleji’nin başarısında alanında yetkin çalışanlarımız büyük rol oynamaktadır.  İyi düzeyde eğitimini tamamlamış ve kendisini geliştirmek adına yüksek lisans programlarına veya yeni lisans alanlarında eğitimini sürdüren birçok çalışanımızla alanında deneyimli, gelişime açık ve çağdaş bir nesil yetiştirmeye kendini adamış personel kaynağı oluşturan Zafer Koleji, eğitim ve öğrenim alanında birçok başarıya imza atmıştır. Mesleğine katkı sağlayacak kurum içi ve dışı eğitimler ile kendini sürekli geliştirmek için çaba gösteren, yenilikleri takip eden ve içselleştirmek için harekete geçen, ekip çalışmasının önemini bilen, kendisini mesleğine adamış ve dayanışma içerisinde olan çalışanlarımız ile iyilerin hep kazandığı çocuklarımızı başarıyla yetiştiren bir kadro ile çalışmak insan kaynakları politikamızın temelini oluşturmaktadır.

Çalışanlarımızın başarı odaklı olması ve sadece akademik yönde değil, sporda, sanatta ve bilim gibi farklı alanlarda da yeni bir neslin başarıya ulaştığını görmek ve bu mutluluğu tüm çalışanlarımızla yaşamak firmamız için oldukça önemlidir.. Tüm çalışanlarımıza sunduğumuz servis imkânı, dünya yemeklerinin de yer aldığı sağlıklı ve lezzetli yemekler sunmak, adil bir ücretlendirme politikası ve sosyal güvence ile şirketimiz çalışanlarının mutlu ve huzurlu bir ortamda maksimum verim ile çalışmasını kendisine hedef edinmiştir. .

Firmamıza ait güncel iş ilanlarına www.kariyernet.com sitesinden veya Linkedln ilanlarından ulaşabilir, özgeçmişinizi değerlendirmek üzere ik@zaferkoleji.com.tr adresi ile paylaşabilirsiniz.

 

Eğitim

Çalışanlarımızın ihtiyaçlarına göre mesleki eğitimlerle destelenmekte, kurum dışı yenilikleri takip edebilmeleri adına alanına göre birçok eğitim gerçekleştirilmektedir. Okulumuzda yeni işe başlayan çalışanlarımıza İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimleri verilmektedir.  Ayrıca İnsan Kaynakları birimimiz eğitim ihtiyaçlarını analiz ederek tüm çalışanlara kurum içinde gerçekleşen toplu eğitimler düzenlemektedir. Çalışanlarımızın gelişiminin sürdürülebilmesi için 1000’den daha fazla eğitim içeren dijital eğitim platformu ile eğitimi sürekli ve ihtiyaca uygun şekilde kolay ulaşabilir hale getirmiştir.  Çalışanlarımızın beceri ve yetkinliklerinin arttırılması, gelişim sürecinin devam etmesi İK birimimizin en önemli hedeflerindendir.