Misyon - Zafer Koleji

Misyon

1987’den beri, aynı yolda ilerliyoruz.

Çünkü biliyoruz ki iyiler hep kazanır.  

Zafer, Cumhuriyettir.

Atatürk’ün ilke ve inkılaplarının izinde, Cumhuriyetimizin aydınlığında, hedefe doğru durmadan ilerleyen bir nesle öncülük etmekten gurur duyuyoruz.

Zafer Eğitim Kurumları olarak 1987 yılında başlayan yolculuğumuza, bugün de aynı özveri ile devam ediyor; mesleki anlamda donanımlı yönetim ve öğretmen kadromuzdan dünyanın en iyi okullarının müfredatlarına uygun ders içerikleri oluşturuyoruz.

Farklı kültürlerle iş birliği geliştirebilen, görüşlerini açıklıkla ifade edebilen, akademik donanımı ve sosyal becerileri güçlü bireyler yetiştirmek amacıyla okul öncesinden üniversite hazırlık dönemine dek öğrencilerimizi dünya standartlarında bir eğitim anlayışı ile destekliyoruz.

Uluslararası sertifika ve diploma programları ile öğrencilerimize yurt dışında bir kariyer elde etme fırsatı sunuyor; her öğrenci için özel olarak geliştirilen hedef ve çalışma programları için okulumuz bünyesinde kurulan Kariyer Merkezimiz, sanat ve spor çalışmaları için özel olarak hazırlanmış salonlarımız ile öğrencilerimizi bir “dünya vatandaşı olarak” geleceğe hazırlıyoruz.

Okulun, bir öğrenci için yalnızca akademik başarılar elde edeceği bir yer olmadığını biliyoruz. Öğrencilerimizin bireysel farklılıklarını göz önünde bulundurarak onlara rehberlik ediyor, kendilerini keşfetme serüvenlerine eşlik ediyoruz.

Öğrenmekten keyif alan, kendisiyle-toplumsal çevresiyle ve doğa ile barışık, değişikliklere dinamik bir biçimde uyum sağlayabilen, mutlu bireyler yetiştirmek için durmaksızın ilerliyoruz.

Yıllar geçti ama biz yolumuzdan vazgeçmedik…

Çünkü dürüst ve çalışkan olmayı, doğru bildiğinin ardında dimdik durmayı, cesareti, Atamızdan öğrendik.

Biz, geleceğe umutla bakan, iyilerin eninde sonunda kazanacağına inanan çocuklarız…

Ve hep öyle kalacağız.

 

ZAFER KOLEJİ