OGED arşivleri - Zafer Koleji
Kapat

Zafer Koleji Kampüs Turu Talebi  AP PROGRAMI

  Uluslararası üniversitelerin kapılarını açacak AP kulüpleri Zafer’de!

  IB School

  Zafer öğrencileri IB (Uluslararası Bakalorya) diploması alabiliyor!

  STEM EĞİTİMİ

  Zafer Koleji Öğrencileri; Bilimi mühendislik, matematik, teknoloji ve sanatla bütünleştirerek tasarladıklarını ürüne dönüştürür.

  DISCUSSION CLUB

  Zafer öğrencileri, uluslararası akademisyenlerle İngilizce münazara yapıyor!

  ICF PROGRAMI

  Uluslararası Koçluk Federasyonu (International Coaching Federation) Lisanslı Öğretmen Eğitimi

  CERN CAMP

  Uluslararası üniversitelerin kapılarını açacak CERN dersleri Zafer’de!

  #

  ANAOKULU

  Okul Öncesi eğitiminizi en doğru şekilde tamamlayabilmeniz için gereken tüm bilgiler ve seçenekler Zafer Koleji sayfalarında.

  #

  İLKOKUL

  İlkokul eğitiminizi en doğru şekilde tamamlayabilmeniz için gereken tüm bilgiler ve seçenekler Zafer Koleji sayfalarında.

  #

  FEN LİSESİ

  Fen lisesi eğitiminizi en doğru şekilde tamamlayabilmeniz için gereken tüm bilgiler ve seçenekler Zafer Koleji sayfalarında.

  #
  #

  ORTAOKUL

  Ortaokul eğitiminizi en doğru şekilde tamamlayabilmeniz için gereken tüm bilgiler ve seçenekler Zafer Koleji sayfalarında.

  #

  ANADOLU LİSESİ

  Anadolu Lisesi eğitiminizi en doğru şekilde tamamlayabilmeniz için gereken tüm bilgiler ve seçenekler Zafer Koleji sayfalarında.

  #

  IB PROGRAMI

  İlkokul eğitiminizi en doğru şekilde tamamlayabilmeniz için gereken tüm bilgiler ve seçenekler Zafer Koleji sayfalarında.

  İKİNCİ YABANCI DİL PROGRAMI

  Zafer öğrencileri, okul öncesinden itibaren çift dil öğrenmeye başlıyor!

  ULUSLARARASI EĞİTİM OFİSİ

  Doğru şekilde tamamlayabilmeniz için seçenekler Zafer Koleji

  KARİYER MERKEZİ

  Öğrencilerimizin düşünme sistemini geliştirecek ve hedeflerini doğru belirlemelerine destek olacak koçluk programı!

  ART SCHOOL

  Zafer öğrencileri, çok yönlü atölye çalışmalarında sanatla buluşuyor!

  DÜNYA MUTFAĞI

  Zafer öğrencileri, okul öncesinden itibaren dünya mutfağının eşsiz lezzetleri ile tanışıyor.

  BÜYÜK KAMPÜS

  Büyük kampüs, butik eğitim. Zafer öğrencileri 60.000 metrekarelik büyük ve donanımlı bir kampüste özel ilgi ve eğitim alıyor.

  Zafer Koleji Haberleri


  #
  #
  #

  Velilerimizin Yorumları

  Blog Yazıları


  Blog yazılarımızda Zafer Koleji'nde uygulanan tüm programlar hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz...

  #

  Akran Destek Programı (Adp)

  Okul iklimi öğrencilerin güvenli bir okul ortamında akademik, sosyal ve kültürel açıdan gelişmelerine olanak sağlamaktadır. Okul iklimi genel olarak öğrenci, aile ve çalışanların algısından oluşmaktadır….

  Detay...
  #

  Kelimelerin Sihri

  Son yıllarda alışkanlıklarımızda çok hızlı değişimler yaşıyoruz. En sevdiğimiz kahvenin yerini bir başka kahve markası alırken şimdiye kadar denemediğimiz bir ürünü denemeye, gitmeyi hiç düşünmediğimiz…

  Detay...
  #

  Ütopya: İdeal Toplum Tasarımı

  Ütopya, aslında olmayan, tasarlanmış ideal toplumdur. İki Yunanca kelimenin karışımından oluşmuş bir kavramdır. “ou” yok, olmayan anlamına, “eu” mükemmel olan anlamına, “topos” yer, toprak, ülke…

  Detay...

  60.000m² Butik Okul

  Büyük kampüs, butik eğitim! Zafer öğrencileri 60.000 metrekarelik büyük ve donanımlı bir kampüste özel ilgi ve eğitim alıyor. 60.000 metrekarelik okul alanımız içinde bulundurduğu Fen ve Teknoloji Laboratuvarları, Robotiks Laboratuvarı, 3D Siber Laboratuvarı, Ar-Ge ve Yüksek Teknoloji Laboratuvarı, Fizik Laboratuvarı, Kimya Laboratuvarı, Biyoloji Laboratuvarı ile öğrencilerimize büyük ve donanımlı bir kampüste eğitim alma imkânı sunuyor. Öğrencilerimiz sahip olduğumuz laboratuvarlarımız ile bilimi gözlemleyerek, deneyerek, yaparak, yaşayarak öğrenme fırsatı bulurken bahçe ve seramızda toprak inceleme, çimlendirme, tüpleme, çoğaltma, bitki bakımı gibi deney ve gözleme dayalı çalışmalar da gerçekleştirebiliyorlar. Aynı zamanda, Hayvan Bakım Merkezimizde özellikle kafes hayvanlarının bakımı, yaşamsal ihtiyaçlarının ve tür özelliklerinin gözlenmesi, keşfetmeye yönelik gezi-gözlem, inceleme, deney, çevre eğitimi ve sürdürülebilirlik çalışmaları yapıyorlar. Farklı tür ve özelliklerde yazınsal niteliğe sahip kitaplar, bilim kitapları ve multimedya araçları gibi materyallerle okuma etkinlikleri, dinleme etkinlikleri, Türkçe ve İngilizce dil etkinlikleri, poster, afiş, kitap oluşturma ve bilişim teknolojileri çalışmalarına yer verilen kütüphanelerimiz ve çalışma salonlarımızda eğlenerek öğrenmenin keyfini çıkarıyorlar

  GALERİ