BÜYÜK KAMPÜS - Zafer Koleji

Büyük kampüs, butik eğitim. Zafer öğrencileri 60.000 metrekarelik büyük ve donanımlı bir kampüste özel ilgi ve eğitim alıyor.

Büyük kampüs, butik eğitim! Zafer öğrencileri 60.000 metrekarelik büyük ve donanımlı bir kampüste özel ilgi ve eğitim alıyor.

60.000 metrekarelik okul alanımız içinde bulundurduğu Fen ve Teknoloji Laboratuvarları, Robotiks Laboratuvarı, 3D Siber Laboratuvarı, Ar-Ge ve Yüksek Teknoloji Laboratuvarı, Fizik Laboratuvarı, Kimya Laboratuvarı, Biyoloji Laboratuvarı ile öğrencilerimize büyük ve donanımlı bir kampüste eğitim alma imkânı sunuyor. Öğrencilerimiz sahip olduğumuz laboratuvarlarımız ile bilimi gözlemleyerek, deneyerek, yaparak, yaşayarak öğrenme fırsatı bulurken bahçe ve seramızda toprak inceleme, çimlendirme, tüpleme, çoğaltma, bitki bakımı gibi deney ve gözleme dayalı çalışmalar da gerçekleştirebiliyorlar.
Aynı zamanda, Hayvan Bakım Merkezimizde özellikle kafes hayvanlarının bakımı, yaşamsal ihtiyaçlarının ve tür özelliklerinin gözlenmesi, keşfetmeye yönelik gezi-gözlem, inceleme, deney, çevre eğitimi ve sürdürülebilirlik çalışmaları yapıyorlar. Farklı tür ve özelliklerde yazınsal niteliğe sahip kitaplar, bilim kitapları ve multimedya araçları gibi materyallerle okuma etkinlikleri, dinleme etkinlikleri, Türkçe ve İngilizce dil etkinlikleri, poster, afiş, kitap oluşturma ve bilişim teknolojileri çalışmalarına yer verilen kütüphanelerimiz ve çalışma salonlarımızda eğlenerek öğrenmenin keyfini çıkarıyorlar.