Öğrenme Ortamları
 • Bilim programımız, Çocukların Çeşitli etkinliklerle bilimsel süreç becerilerini geliştirmelerine ve bilimin doğasını anlamalarına yönelik kapsamlı bir niteliğe sahiptir.

  Günlük Yaşam Atölyesi

  Buzdolabı, fırın, küçük mutfak aletleri gibi zengin materyal donanımıyla atölyemizde yiyecek-içecek hazırlama, sağlıklı  beslenme ve sofra kuralları gibi etkinlikler gerçekleştirilir.

  Bilim Atölyesi

  Atölyemizde fen-doğa, matematik, çevre eğitimi, dikkat, algı, problem çözme ve eleştirel düşünme etkinliklerinin yanı sıra gözlem-inceleme, müze ve koleksiyon çalışmaları, deneyler ve çeşitli matematik etkinlikleri gerçekleştirilir.

  Sera

  Seramızda toprak inceleme, çimlendirme, tüpleme, çoğaltma, bitki bakımı gibi deney ve gözleme dayalı çalışmalar yapılır.

  Hayvan Bakım Merkezi

  Merkezimizde kafes hayvanlarının bakımı, yaşamsal ihtiyaçlarının ve tür özelliklerinin gözlenmesi gibi etkinlikler yapılır.

 • Sanat programımız çocuklarımızın sanat eserlerine ve sanatçılara ilişkin farkındalık kazanmaları ve estetik duygu geliştirmelerini sağlayacak nitelikte oluşturulmuştur.

  Müzik Atölyesi

  Atölyemizde çeşitli müzik enstrümanları ve farklı materyaller ile şarkı, ritim, drama, oyun, hareket ve dans çalışmaları gerçekleştirilir.

  Görsel Sanatlar Atölyesi

  Atölyemizde farklı teknik ve yöntemlerle boyama, çizgi, resim ve üç boyutlu eser çalışmaları yapılır.

  Bale ve Dans Salonu

  Salonumuzda müzik, ritim, hareket ve estetik çalışmaları gerçekleştirilir.

  Tiyatro-Sinevizyon Salonu

  Salonumuzda tematik film gösterimi, drama, tiyatro ve farklı sahne sanatlarına yönelik etkinlikler yapılır.

 • Oyun ve hareket programı, çocukların kendi bedenlerini tanımalarını sağlayacak ve onların fiziksel gelişimlerini destekleyecek kapsam ve niteliktedir. 

  Açık ve Kapalı Oyun Alanı

  Oyun alanlarımızda hareketli, kurallı, serbest olmak üzere çeşitli oyun materyalleri ile bireysel-eşli oyunlar ve grup oyunları gerçekleştirilir.

  Spor Salonu

  Salonumuzda hareket eğitimine yönelik spor etkinlikleri gerçekleştirilir.

  Kapalı Yüzme Havuzu

  Havuzumuzda çocukların güvenlik,  hijyen ve sağlık gereksinimlerine uygun olarak yüzme etkinliği gerçekleştirilir.

  Kütüphane & Bilgisayar Salonu

  Salonumuzda farklı tür ve özelliklerde resimli hikaye kitapları, bilim kitapları, kuklalar ve multimedya araçları gibi materyallerle okuma etkinlikleri, dinleme etkinlikleri, Türkçe ve İngilizce dil etkinlikleri, poster/afiş/kitap oluşturma ve bilişim teknolojileri çalışmalarına yer verilir.